Wesele z alkoholem? – Wynajem autokarów na wesele to idealna opcja

Zadbanie o gości weselnych należy do organizatorów imprezy. Jeśli zleciliśmy organizację całej uroczystości firmie, wówczas to ona będzie musiała zadbać o wynajem autokarów na wesele. Jeśli jednak wszystko szykujemy sami, musimy pamiętać o swoich weselnikach i poszukać dla nich przewoźnika na własną rękę.

Czego oczekiwać od usługodawcy, wynajmując autokar na wesele?.

Jeśli wynajmujemy autokar, powinniśmy mieć pewność, że kierowca jest trzeźwy. Autokar musi być w pełni sprawny, gotowy do drogi. Wielkość samochodu winna być zgodna z zamówieniem, jakie złożyliśmy w firmie przewozowej.

Wnętrze autokaru powinno być wysprzątane i wyglądać estetycznie. Są firmy, które dbają o swój wizerunek i starają się uzewnętrzniać to nie tylko przez wysoką kulturę osobistą kierowcy i czystość samochodu. Dbają również o luksusowe wyposażenie autokaru np. poprzez eleganckie obicia foteli.

Czy wynajmować autokary na wesele z toaletą?

Gdy potrzebujemy przewieźć gości weselnych przez mały odcinek drogi, zaledwie na obrzeża miasta z jego centrum, wówczas autokar z WC jest zbędny. Pamiętajmy, że takie udogodnienia, jak dostęp do toalety w autokarze są wliczane w cenę, czyli usługa będzie droższa.

Samochód wożący ze sobą toaletę będzie koniecznością, gdy planujemy wesele daleko od miejsca zaślubin. Jeżeli ślub będzie np. w Łodzi, a wesele w nadmorskim kurorcie, to musimy zadbać o komfort swych gości i postarać się o Wynajem autokarów na wesele z toaletą.

Kiedy wynajmować autokar na wesele?

Jeśli zależy nam, aby weselnicy byli zadowoleni i nie narzekali na zmęczenie i trudności dotarcia z wesela do hotelu noclegowego, musimy zadbać o wynajęcie autokarów dla nich. Konieczne będą one nie tylko do przewiezienia osób z balu na kwatery, ale również wcześniej ze ślubu na wesele.

Gdy goście mogą zostawić swoje auta i skorzystać z autokaru wynajętego przez nas na wesele, czują się dowartościowani. Wiedzą też, że mogą pozwolić sobie na napicie się alkoholu, ponieważ sami nie będą prowadzić.