Potrzebujesz pomocy w gabinecie, sam nie dajesz już rady – Zacznij od sprawnego zarządzania

Odpowiedzią na wszystkie problemy organizacyjne w gabinecie fizjoterapii jest nowoczesne oprogramowanie. Składa się ono z narzędzi, pomagających uporządkować, usprawnić i dobrze zaplanować pracę, a także odnotować istotne informacje o pacjentach czy też dokonać niezbędnych rozliczeń.

W pracy biznesu takiego jak gabinet fizjoterapii, najważniejsze jest dobre i sprawne zarządzanie. Czynnik ten w ogromnej mierze wpływa na sukces placówki, ale także na komfort pracy zatrudnionych tam specjalistów, a nawet samych pacjentów. Jakimi narzędziami wesprzeć gabinet, aby wszystko działało dobrze i sprawnie?

Program do gabinetu fizjoterapeuty

Program do gabinetu fizjoterapeuty to system, który pomaga w prowadzeniu biznesu, ułatwia działania promocyjne i usprawnia kontakt z klientem. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, w której specjalista może odnotować historię choroby, poprzednie zabiegi, zdjęcia i wszelkie inne ważne informacje czy pliki. Co ważne, wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu przygotowanie się do wizyty nigdy nie sprawia problemu. Ważnym atutem programu do gabinetu fizjoterapeuty są również automatyczne przypomnienia o wizytach, które system wysyła do pacjentów na 24h przed zbliżającym się terminem.

Elektroniczny grafik

System pozwala także na zaplanowanie grafiku na tydzień lub miesiąc do przodu, sprawne umawianie wizyt oraz przejrzysty podział obowiązków. Kalendarz oczywiście dostępny jest online, co daje możliwość wprowadzania zmian w czasie rzeczywistym. Dostęp do systemu posiadają wszyscy pracownicy placówki, dzięki czemu zawsze i wszędzie mogą podejrzeć ewentualne zmiany oraz sprawdzać swój plan zadań. Przejrzysty grafik, poukładane wizyty, możliwość edycji online. Czego chcieć więcej?

Finanse? To proste!

Program używany w gabinecie pomaga także w sprawach finansowych. Ułatwia comiesięczne rozliczenia, obliczanie prowizji i wynagrodzeń pracowników, a także generowanie szczegółowych raportów o obrotach – również z podziałem na poszczególnych pracowników oraz ich udziale procentowym w zarobkach firmy.

Kontrola magazynu

Każdy gabinet fizjoterapeutyczny posiada również zaplecze – czyli środki do dezynfekcji czy jednorazowy sprzęt, niezbędny do wykonywania zabiegów. Program do gabinetu fizjoterapeuty pomaga utrzymywać porządek i w tym obszarze. Narzędzie do kontroli stanów magazynowych pomaga monitorować bieżące użycie wszystkich produktów używanych w gabinecie, przypomina o konieczności uzupełnienia zapasów, a nawet ułatwia inwentaryzację.