Ile kosztuje wynajęcie autokaru na wesele?

Ile kosztuje wynajęcie autokaru na wesele?

Przyjęcia weselne organizowane są w całej Polsce, a pary młode szukają zacisznych miejsc oddalonych od centrum miasta. W takich okolicznościach warto rozważyć wynajem autokaru na wesele, który zawiezie i odwiezie gości.

Wypożyczalnia autokarów na wesele

W całej Polsce działa wiele firm przewozowych oferujących usługi wynajmu autokarów i busów na różne okoliczności. Można wypożyczyć autokar z kierowcą na jeden dzień, kilka godzin lub na dłuższy okres.

Wynajem autokaru na wesele nie jest kosztowne, a w dużej mierze ułatwia zorganizowanie całej imprezy. Jeśli ktoś z gości nie chce skorzystać z autokaru, to oczywiście może przyjechać autem. Jednak w większości przypadków opcja dowozu jest najlepsza i najkorzystniejsza.

Koszty wynajmu autokaru na wesele

Każda firma przewozowa ma swój własny cennik i ciężko jest jednoznacznie określić całkowity koszt wypożyczenia autokaru. Ceny zależne są od terminu, wielkości pojazdu, a także regionu.

Średnio przyjmuje się, że ceny za wynajem rozpoczynają się od około 400 złotych za godzinę. Jeśli chodzi o busa, to taki koszt jest znacznie niższy i można już wynająć go a niecałe 100 złotych.

Dlaczego warto wynająć autokar na wesele?

Wynajem autokaru na przyjęcie weselne jest znacznym ułatwieniem dla wszystkich gości. Para młoda ma także znacznie łatwiej i wie, że każda z zaproszonych osób komfortowo i bezpiecznie dotrze na przyjęcie.

Ceny za wynajem nie są wysokie, a organizatorzy nie muszą się już przejmować tym, że ktoś nie trafi na wskazane miejsce lub będzie miał pretensje, że nie ma zapewnionego transportu.