Efektywne i skuteczne standy reklamowe jednostronne

Efektywne i skuteczne standy reklamowe jednostronne

Standy reklamowe jednostronne to idealne rozwiązanie, dzięki któremu można rozreklamować firmę, produkt lub jakieś wydarzenie. Dostępnych jest wiele rodzajów różniących się rozmiarem, designem, grafiką, kształtem. Standy reklamowe jednostronne możne ulokować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Standy reklamowe jednostronne

Posiadają stabilną, solidną oraz bezpieczną konstrukcję. Większość z nich jest składana, co przekłada się na wygodę użytkowania, można je szybko i sprawnie przenieść z jednego na drugie miejsce.

Standy są wygodne w użytkowaniu oraz niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim można skutecznie oraz efektywnie zaprezentować firmę, produkt lub event.

Rodzaje standów

Istnieje bogaty wybór standów. Najpopularniejszym z nich jest jednostronny stojak z dowolnym nadrukiem, kształtem, rozmiarem, który zazwyczaj wyposażony jest w składaną podporę. Podział jest także na standy przeznaczone do wewnątrz budynku lub zewnątrz. Te na zewnątrz posiadają wzmocnioną konstrukcję oraz materiał odporny na warunki atmosferyczne.

Standy reklamowe jednostronne występują w postaci ścianek stanowiących tło do zrobienia zdjęcia – to tzw. foto-ścianka, ścianka sponsorska, ścianka konferencyjna, ścianka produktowa, ścianka weselna. Dostępne są także standy, które mają wycięte specjalne otwory, żeby włożyć do nich ręce i/lub twarz i zrobić sobie zabawne zdjęcie (minidło). Na rynku dostępne są także foto-ramki, ścianki magnetyczne i wiele innych.

Standy to skuteczna forma reklamy

Ponosząc stosunkowo niewielki koszt można skutecznie rozreklamować przedsiębiorstwo, zaoferować produkt oraz przekazać informację na temat jakiegoś wydarzenia.

Dzięki designerskiej grafice, oryginalnemu kształtowi można stworzyć stand reklamowy obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Standy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu klientów. Dzięki reklamie wewnątrz i na zewnątrz budynku firma może odnieść sukces.