Radiofrekwencja mikroigłowa – nowoczesne podejście do medycyny estetycznej

Radiofrekwencja mikroigłowa – nowoczesne podejście do medycyny estetycznej

Liczne mankamenty urody potrafią źle wpłynąć na nasze codzienne samopoczucie. Mogą to być blizny, wiotkość skóry, cellulit czy zmarszczki. Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje nam liczne zabiegi z wykorzystaniem urządzeń na wysokim poziomie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim skuteczności. Jednym z nich jest właśnie radiofrekwencja mikroigłowa.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – co to jest i jak wygląda?

W walce z niedoskonałościami skóry twarzy i całego ciała pomagają nam specjalistyczne zabiegi. Przeprowadzane w profesjonalnych salonach pod okiem specjalistów skutecznie likwidują mankamenty urody. Zabiegi z użyciem mikroigły oraz prądu o częstotliwości fal radiowych pozwalają wniknąć w odpowiednią warstwę skóry, oraz ją podgrzać. Daje to efekt koagulacji. Pobudza skórę do produkcji kolagenu, uelastyczniając ją i niwelując niedoskonałości. Urządzenie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ przeznaczone jest do profesjonalnych zabiegów z wykorzystaniem wyżej opisanej metody.

Wskazania do zabiegu i jego efekty

Z wiekiem nasza skóra znacznie się zmienia. Pojawiają się na niej oznaki starzenia, na skutek operacji i wypadków powstają blizny, tworzy się cellulit, a skóra traci swoją sprężystość. Takie objawy są wskazaniem do zbiegu, ale i również łojotok czy rozstępy. Efekty zabiegu to znacząco poprawa stanu skóry, zmniejszenie zmarszczek wokół oczu, redukcji blizn, cellulitu czy rozstępów. Z zabiegu nie mogą korzystać kobiety w ciąży i w trakcie laktacji, chorzy onkologicznie, osoby mające stany zapalne skóry czy żylaki w obszarze zabiegu.

Morpheus 8 Pro Inmode – skuteczne zabiegi na wysokim poziomie

Urządzenie przeznaczone do zabiegów odmładzania i upiększania skóry wyposażone jest w wysokiej jakości elementy. Daje wybór przeprowadzenia zabiegów nieinwazyjnych bądź małoinwazyjnych (w zależności od wskazań i potrzeb klienta). Ogromną zaletą jest regulowana głębokość działania igły od 0,5 do 7 mm. Przebudowa kolagenu za pomocą https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ odbywa się w sposób skuteczny i bezpieczny, niwelując problemu skórne pacjenta.