Przewoźnik PKS Dzierżoniów

Przewoźnik PKS Dzierżoniów

Autobusy PKS od wielu już lat nie cieszą się dobrą sławą. Brudna, zatłoczona i często niesprawna flota przez lata woziła pasażerów na wielu polskich trasach: zarówno tych krótkich, jak i dalekobieżnych. Na szczęście trend ten ulega zmianie i wielu polskich przewoźników oferuje dziś nie tylko nowoczesną flotę, ale też dba o komfort podróży na każdym jej etapie.

Zakres obsługi PKS Dzierżoniów

Jednym ze świetnych przykładów zmieniającego się poziomu obsługi klienta w obszarze przewozów jest PKS Dzierżoniów. Przewoźnik ten zmodernizował w ciągu ostatnich kilku lat całą swoją flotę, po to by świadczyć swoje usługi na najwyższym możliwym poziomie.PKS Dzierżoniów oferuje bardzo dużo połączeń zarówno do mniejszych miejscowości, jak i do dużych polskich, miast (Wrocławia, Krakowa, Łodzi czy Warszawy). To odpowiedź na zmieniające się oczekiwania i potrzeby klientów, którzy coraz chętniej podejmują naukę czy pracę w dużych aglomeracjach i chcą mieć możliwość bezproblemowego dojazdu do pracy czy na uczelnię.

Czym wyróżnia się PKS Dzierżoniów?

To, co wyróżnia przewoźnika drogowego PKS Dzierżoniów to przede wszystkim nowoczesna flota samochodowa, wśród której znajdziemy liczne autobusy i autokary czołowych i uznanych producentów motoryzacyjnych. Bezpieczne, przestronne, czyste i klimatyzowane środki transportu w połączeniu z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem kierowców to gwarancja miłej i komfortowej podróży!

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy PKS Dzierżoniów znajdziemy nie tylko na dworcu autobusowym, ale również w Internecie, gdzie dodatkowo możemy skorzystać z wyszukiwarki czy porównywarki połączeń. Pozwoli nam to nie tylko znaleźć dogodne połączenie autobusowe, ale też zaoszczędzić na bilecie czy optymalnie zaplanować czas i miejsce ewentualnej przesiadki.Oferta PKS Dzierżoniów jest dziś tak bogata, że śmiało mogą z niej skorzystać nawet osoby zmotoryzowane, które chcą zmienić styl podróżowania do pracy czy do szkoły, aby móc w tym czasie korzystać z ulubionych czynności: czytania książek czy słuchania ulubionych podcastów.