Oferta firmy Multicomfort

Oferta firmy Multicomfort

Firma Multicomfort zajmuje się budową domów prefabrykowanych, energooszczędnych, o drewnianej konstrukcji nośnej. Domy te powstają w zaledwie trzy miesiące, a ich gwarancja wynosi aż trzydzieści lat. Swój sukces na rynku Multicomfort zawdzięcza współpracy z najlepszymi firmami, które oferują innowacyjne rozwiązania.

Gdzie powstają elementy do domów prefabrykowanych?

Elementy do domów prefabrykowanych powstają w specjalistycznej hali produkcyjnej, nowoczesnej i zaopatrzonej w najlepsze maszyny sprowadzane z Niemiec i Szwecji. Dzięki temu cała konstrukcja jest wykonana bardzo dokładnie, a poszczególne części domów charakteryzują się wysoką jakością. Produkcja przebiega szybko i sprawnie, bez żadnych zakłóceń, spowodowanych warunkami atmosferycznymi, jakby to mogło mieć miejsce na placu budowy. O szczegółach produkcji poczytać można na stronie https://www.multicomfort.pl/domy-prefabrykowane/domy-energooszczedne/.

Czym różnią się domy prefabrykowane od budynków tradycyjnych?

Domy prefabrykowane powstają z gotowych elementów, takich jak ściany, stropy i więźby dachowe. Produkuje się je w halach, pod dachem, natomiast na placu budowy łączy się ze sobą poszczególne części. Zalet tego typu rozwiązania jest sporo. Przede wszystkim budowa domu trwa znacznie krócej. Produkcja prefabrykatów domu, który będzie miał średnią wielkość, trwa kilkanaście dni, a ich montaż na placu budowy to kilka godzin pracy dobrej ekipy.

Domy energooszczędne – co to takiego?

Domy energooszczędne, których budową zajmuje się firma Multicomfort, są to budynki, które cechuje niższe niż w przypadku tradycyjnych obiektów zapotrzebowanie na ciepło. Domy takie maja przeważnie kształt zwartej bryły, bez mostków cieplnych, a także bardzo dobra termoizolacyjność. Najważniejsze będą zastosowane rozwiązania, które ograniczą do minimum straty energii. Należy tu zadbać o doskonałą izolację podłóg, ścian oraz dachu. Gotowe projekty domów energooszczędnych zobaczyć można na stronie multicomfort.pl/domy-prefabrykowane/domy-energooszczedne/.