Z czego słynie firma Multicomfort.?

Z czego słynie firma Multicomfort.?

Multicomfort sp.zo.o to firma ,która jest liderem na rynku polskim, jeśli chodzi o stawianie domów prefabrykowanych, energooszczędnych i pasywnych. Swoją działalność rozpoczęła już w 2009 roku i w chwili obecnej dostarcza prefabrykaty nie tylko na rodzimy rynek, ale również za granicę. Klienci doceniają profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy Multicomfort.

Jakie są flagowe produkty Multicomfort sp.zo.o?

Multicomfort to firma, która specjalizuje się w budowaniu domów szkieletowych, na drewnianych konstrukcjach, z prefabrykatów, energooszczędnych i pasywnych. Elementy prefabrykowane wykonane są z największą starannością i dokładnością, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i na maszynach niemieckich i szwajcarskich. Czas wykonania ścian, stropów i więźb dachowych wynosi od kilku do kilkunastu dni, natomiast na ich montaż jedynie kilku godzin intensywnej pracy. Jest to możliwe dlatego, że wszystkie niezbędne elementy produkowane są na hali i żadne złe warunki atmosferyczne nie przeszkadzają w pracy.

Czym charakteryzują się domy prefabrykowane, pasywne i energooszczędne?

Domy prefabrykowane powstają szybko, z gotowych elementów, z materiałów najlepszej jakości. Obiekty takie powstają szybko, bo w trzy miesiące, natomiast gwarancja udzielana jest na trzydzieści lata. Większość domów, które powstały w ten sposób, można obejrzeć na stronie www.multicomfort.pl/. Natomiast domy pasywne i energooszczędne różnią się między sobą jedynie zapotrzebowaniem energetycznym. Wszystkie generują niskie koszty utrzymania.

Korzyści płynące ze skorzystania z usług Multicomfort sp.zo.o?

Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z Multicomfort, zostanie otoczony fachową opieką na każdym etapie realizacji projektu. Poza tym liczyć może na profesjonalne wykonanie, przy użyciu nowoczesnych technologii, a także najwyższej jakości materiałów. Projekt musi być dokładnie przemyślany. Skorzystać można z gotowych wzorów, które dostępne są na stronie https://www.multicomfort.pl/. Dzięki temu zobaczyć można od razu, jak będzie wyglądał wymarzony dom.